050-955-2280 call-us whatsapp-call facebook-call insta-call

כל אירוע טוב מתחיל בהפקה שווה

השאירו פרטים ואנחנו נדאג לשאר

  עיצוב אירועים

  ראיתם משהו מגניב? רוצים אירוע כזה?

  השאירו פרטים ואנחנו נדאג לשאר

   עיצוב אירועים קטנים

   עיצוב אירועים קטנים מוסיף רבות למראה האתר הנבחר. ניתן למצוא מבחר סגנונות עיצוב, ולרוב, הבחירה נעשית על ידי בעלי האירוע. במסגרת ההכנות לאירוע עושים שימוש באלמנטים מעשירים רבים. הצורך והרצון הוא לעצב מתחם נאה, נעים, מזמין וייחודי. חברת סטארלנד הפקות ואירועים עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

   עיצוב אירועים קטנים עם תכנון מוקפד

   עיצוב אירועים קטנים נעשה על ידי צוות המתמחה בנושא זה. העיצוב נעשה לאירועים פרטיים, עסקיים ואינטימיים אחרים בהם קהל המשתתפים אינו רב. הלקוח הוא זה הבוחר את הקונספט המוביל. על פיו ועל פי הנתונים האחרים, המיקום והמצב בשטח נבחרים האלמנטים והפריטים. צריך לציין, כי במרבית ההפקות ישתמשו באלמנטים מובילים כמו: פרחים, בדים, בלונים, קישוטי נייר וכדומה. המינון והחיבור ביניהם לבין האחרים הוא זה העושה את ההבדל בין עיצוב נאה וחם לאחר שאינו מורגש ומשפיע. יש צורך להקדיש תשומת לב רבה לכל אזור במתחם: המיועד לקבלת הפנים, לטקסים, לאוכל, לפינה האישית המוקדשת לבעל האירוע או לתוכנו, לרחבת הריקודים ועוד. הרעיון הוא שיהיה קונספט ברור שיורגש בכל נקודה. כך, למשל, בחירת צבעים, סוגי בדים, טקסטורות בולטות, ריהוט נבחר, פריטי נוי ועוד.

   בחירת מיקום עבור עיצוב האירוע שלכם

   בחירת מיקום משפיעה רבות על סוג העיצוב. במקום חיצוני יש רקע  קיים כמו ים, יער, גבעות והרים והעיצוב יתחשב בו ובצבעים השולטים במקום. במקום אינטימי סגור ניתן להפעיל דמיון. בין האלמנטים שאותם יוצרים ניתן למנות בניית קיר רקע מיוחד, שלטים וכרזות, עיצוב חופה מקושטת, שזירת פרחים, קשת בלונים צבעוניים, ויצירת דקורציה נוספת. התכנון הפונקציונלי יותיר מרחב לתנועה, ליד דוכני המזון ועוד. הכול לטובת נוחות מקסימלית ולהפקת אירוע שלא יישכח במהרה.

   שירות מחברה בעלת שם

   חברת סטארלנד הפקות ואירועים עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. השירותים כוללים ייעוץ, הכנת תכנית התואמת לציפיות מארגני האירוע, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירות מעולה ללקוחות רבים מהעבר. ברשותה תשתית מקצועית מעולה אותה תשמח להעמיד לכל לקוח.

   עיצוב לאירועים קטנים

   עיצוב לאירועים קטנים נועד להקנות לכל מתחם מראה נאה, ייחודי ומזמין. ניתן למצוא סגנונות עיצוב מגוונים. חלקם מבוסס על קונספט אישי ויש סגנונות הנובעים מפרי מוחם היצירתי של המעצבים ועוד. דקורציה נכונה מוסיפה לחוויית האורחים והמשתתפים. חברת סטארלנד הפקות ואירועים עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

   עיצוב לאירועים קטנים – מוקפד וצבעוני

   עיצוב לאירועים קטנים יהיה מוקפד תוך כדי מתן תשומת לב לכל פרט. העיצוב יכול להיעשות לטובת אנשים פרטיים, עסקים ולקוחות אחרים הרוצים באירוע משמעותי. ניתן למצוא לקוחות אשר קובעים את הקונספט הרצוי להם. יש אחרים המוסרים מידע כללי על הסגנון האהוב עליהם ונותנים למעצבים להפעיל את הדמיון והיצירתיות הטבועים בהם. כל קו עיצוב מורכב מאלמנטים רבים המתווספים יחד להרמוניה נהדרת. בדרך כלל משמשים בפרחים, קישוטי נייר, בלונים, בדים וכדומה. יש כמובן, לבחור את הצבעים השולטים, את המרקמים המועדפים, פריטי הנוי, התמונות, הכרזות והשלטים, גופי התאורה ואלמנטים נוספים אשר תורמים משלהם. האתגר של המעצבים הוא לייצור את ההרמוניה הנהדרת מבלי להעמיס על העין.  יש צורך לייחד מקום לתנועה, לקשט את אזורי קבלת הפנים, הטקסים, מתחמי האוכל, פינת ההקדשה האישית למזמין וכדומה.

   עיצוב אירועים בהתאם למיקום

   העיצוב מתחשב רבות במיקום. במיוחד, אם מדובר על מקום חיצוני תחת כיפת השמים או על אולם סגור. אירוע בטבע מביא עימו צבעים של ירוק, כחול וחום, נוף קיים ועוד. הצורך יהיה להקים תפאורות מתאימות לאזור פתוח או סגור. כך חופה, עמדת נאומים, קיר רקע, תמונות של בעלי האירוע, זרי ושזירת פרחים, קשת בלונים נאה ורעיונות נוספים המוסיפים עניין וצבע. הכול לטובת אירוע רב רושם.

   שירות מקצועי מחברה ותיקה ומנוסה

   חברת סטארלנד הפקות ואירועים עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיה כוללים הקשבה לבקשות והפנמתם, ייעוץ, הכנת פרוגרמה שניתן להתרשם ממנה, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירות מעולה ללקוחות רבים לאורך השנים. הם ישמחו להעמיד את  התשתית המקצועית, כמו גם את יכולותיהם לכל לקוח.